Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
URL:
POPIS PODVODU
Na Sbazaru jsem našel inzerát prodeje koaxiálního kabelu, kontaktoval jsem prodejce a poprosil o telefon, dostal jsem tel: kontakt 777228596 prostřednictvím emailu na seznamu, email prodejce: [email protected], pánovi jsem zavolal a ten mi vysvětlil že kabel má a že mi je ho ochoten poslat, kabel stál 1050kč, 128kč měl stát balík České Pošty, domluvili jsme se že pánovi 1200kč, poslal jsem, po týdnu neposlal nic, jelikož prodejce přestal brát telefony, začal jsem pátrat po telefonu a zjistil že prodejce se jmenuje Zdeněk Huk, bydlí v Olomouci, má miliardy exekucí na krku, dluží za nájmy, podvádí lidi po bazarech, nakonec když jsem mu poslal zprávu o tom že ho nahlásím na policii se prostřednictvím sms vysmál, velice zmateně napsal, ať jdu do prdele a že nepošle nic.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Admin 11. 02. 2023

přidal skutečné jméno majitele účtu: Vojtěch Huk k bankovnímu účtu: 4252659053/0800

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.