Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
0800
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Dobrý den, sháníme další podvedené lidi, kteří reagovali na podvodný inzerát na serveru: Bazoš.cz Pán prodával Štěňátka Labradorského retrívra. který byl inzerován cca v období 7.3 - 18.3.2022. Pán nabízel štěnátka a neustále z různých důvodů odkládal návštěvu, odběr. (veteřinář odřekl očipování, žena má covid, děti jsou v nemocnici motole, atd..) Bohužel jsme naivně zaplatili zálohu kterou nám doteď nevratil. kontakty na údajného Martina Pánka: tel č. 1: 721 693 037- od 18.3. vypnutý tel. č.2: 729 493 690 - od 18.3. vypnutý e-mail: [email protected] č.účtu přijaté platby: 786600023 / 0800 Pokuď jste byli také podvedeni, neváhejte na dotyčného podat trestné oznámení, pomůžeme zamezit výskytu těchto podvodníků.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:

Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.