Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Prodejce vystupující pod jménem Radim Luskovec (fake jméno!!!), prodával na bazoši a sbazaru 4 inzeráty aku nářadí značky Makita, Dewalt, Milwaukee za velice příjemnou cenu. Vystupoval slušně, gramaticky vcelku korektně. Zboží prodával jako nové a odvolával se na manželku, že mu koupila lepší. Chtěl zaslat peníze na účet. V inzerátu uváděl, dědinu Čeladná. Poslal jsem mu dotaz jestli může můj známý vyzvednout zboží osobně. Na to odvětil, že je z Havířova a má odpolední. Po dlouhém přemýšlení jsem mu peníze poslal a už se neozval. Email mu smazali admini seznamu a telefonnní číslo měl vedené u T-mobile jako twistku. Tu někde zahodil. Požádal jsem banku o žádost o navrácení peněz. Denně mu posílám zprávy na účet za 00.01,- ve zprávě pro příjemce, že je zloděj. Kdokoliv se mu na výpis podívá, uvidí to. Jakmile přijde vyjádření z banky, jdu podat trestní oznámení, které sem doplním. Nezapomeňte vždy sledovat číslo účtu 302420991/0300 !!!
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Endy 9. 04. 2022

Budete prosím podávat trestní oznámení, připojila bych se.


user picture
Petr Müller 9. 04. 2022

Samozřejmě, kontaktujte mě na mail [email protected]

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.