Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Rad bych se zde podělil s pravděpodobnými pokusy o podvod. Přes Sbazar mne již vícekrát někdo kontaktoval se žádosti o zaslání nabízené věci (vždy se jednalo o grafickou kartu) do Francie přes DHL... Údajně to vždy kupovali svému bratranci a vždy komunikovali přes překladač (divný slovosled apod.). Níže přiložím více informací které o nich mám. Jména/přezdívky pod kterými vystupují: Adams Lawal, Leonel Lamouchi, Město kde to chtěli zaslat: Villiers sur Marne Jejich adresa: 6bis boulevard friedberg PSČ/ZIP Code: 94350 Jejich e-mail adresy: [email protected], [email protected], Jejich tel. číslo: +33 758476567 Jen jsem to tu chtěl napsat, aby byli ostatní prodávající více obezřetní.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.