Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Zájemkyně "Petra" o koupi mého předmětu vystaveného na bazos.cz, která mě kontaktovala přes whatsapp. Tváří se jako opatrný zájemce, který má o zboží skutečný zájem, zjišťuje, zda fotky odpovídají skutečnosti, důvod prodeje atd. Následně napíše, že je z daleka, a proto můžeme využít službu GLS. Na přiloženém odkaze http://s-paid.site/gls-group/cz/info vše krásně vysvětleno - ona pošle peníze, já v odkaze potvrdím svou kartu pro převod peněz a následně mě kontaktuje kurýr s domluvou, kdy si u mě balík vyzvedne. Ověřeno u GLS, že takovou službu skutečně NEPOSKYTUJÍ a jedná se o PODVOD, proto jsem dále nereagovala a prodej neproběhl.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte jméno a příjmení majitele účtu. Následně vyberte ke kterému účtu jméno patří a v posledním kroku nahrajte screen nebo výpis z bankovnictví, kde bude jméno vidět.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.