Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Serie Harry Potter za 1000,- na marketplace. Podle odeslane sumy penez z uctu je tento ucet napsan na jmeno Daniel Petr. Prodejce je pod jmenem Karla Nemcova udajne z Rican ulice Hliněna. Penize na jeji ucet odeslany v patek 8.4. od te doby urgovano v pon 11.4.2022 a v utery 12.4.2022 napsala ze posle odpoledne pres zasilkovnu. Dnes je ct 14.4.2022 a bez reakce. Nyni nalezen ucet na teto cerne listine... Nahlasim na policii
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:

Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Simona Svobodová 10. 05. 2022

přidal/a číslo účtu: 4495250033/0800


user picture
Jana Nechybová 11. 05. 2022

přidal číslo a místo tresního oznámení: zatim nebylo přiděleno - Praha, 1069,-

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte jméno a příjmení majitele účtu. Následně vyberte ke kterému účtu jméno patří a v posledním kroku nahrajte screen nebo výpis z bankovnictví, kde bude jméno vidět.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.