Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Sdílejte podvod:
INFORMACE K PODVODU
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
Popis podvodu:
Z čísla 730516546 přišla zpráva na Whatsup že má zájem o moje zboží na bazos.cz. Že má nějakou smlouvu se Zásilkovnou a že pošle kurýra, že může zaplatit jen takto přes tu zásilkovnu. Pošle mi nějaký formulář a tam vyplním údaje, chtěl mail. Dál nevím, neboť jsem mu ho nedala a sdělila mu, že si myslím, že je to podvod, už se neozval. Podepsal se jako E.H. Jánské Lázně, pro jistotu neuvedu celé jméno kdyby náhodou dotyčný existoval.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Petr Sokol 14. 07. 2022

Dnes byla přítelkyně kontaktovaná ze stejného čísla. Vzhledem k tomu, že o těchto podvodech víme, zkusil jsem si s dotyčným chvíli psát. Pošle zprávu, že má smlouvu s DPD a že pošle odkaz, kde musíte vyplnit své údaje. Ptá se načíslo karty, datum platnosti, kontrolní kód a tel. číslo. Následně chce vyplnit zůstatek na účtu a další údaje, díky kterým Vás okrade. Zadal jsem samozřejmně vymyšlené informace. Na to ještě napíše, že z banky dostal informaci, že je v údajích chyba a mám to zkusit znovu. No zeptal jsem se, kolik dnes úspěšně podvedl lidí a už se neozval. Jinak má to hezké, dostanete na výběr ze všech možných bank a kdo mu uvěří, naservíruje mu vše co potřebuje. Prezentuje se jako Horák Eduard, nám. Svobody 274, 542 25 Jánské Lázně. Ještě perlička, poslaj odpověď česky, pak slovensky a pak zase česky, takze měl na drátě více lidí...

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.