Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Na muj inzerat na kocarek se ihned po zveřejnění ozval pan "Smola" udajne zijici v zahranici. Po konkretnich dotazech v jakem je stavu apod. uvedl, ze si zajisti dopravce a ma zajem,koupit si kočárek do zahranici. Komunikace ve spatne češtině se presunula na whatsup. Po zaslani mych udaju k platbe ( cislo účtu iban atd.) mi mel zaslat potvrzeni o platbe. Misto toho zaslal falesne potvrzeni paypal s potvrzenim na castku prevysujici cenu zbozi s tim, ze dopravu zaplatim ja...linkem,kam se zadavaly udaje k platebni karte. Tam jsem komunikaci ukoncila a udaje nezadala. Samozrejme zadna platba od neho na muj icet nedorazila a vse byla jen snaha vylakat udaje k platebni karte...Nenalette!
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Simona 5. 04. 2021

To samé se mi také stalo - do puntíku! Tentokrát to byla ale nějaká Angela Grizny. Paypalový potvrzující email měl koncovku @fundsmemberterm.com... Naštěstí se mi podařilo nenaletět, ale byli dost vytrvalí. Tak pozor!

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.