Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
https://info-deal.site/gls-group/cz/info Reakce na inzerat na Bazos.cz přes Whats up. Cituji: "Po zaplacení objednávky online a doručení, jak je popsáno v obch. podmínkách, vám zašlu odkaz na potvrzení objednávky, kliknete na odkaz a zadáte svou kartu, abyste obdřeli peníze. Částka bude okanžitě převedena na naši kartu. Poté vás bude kontaktovat kurýr a domluví s vámi vhodný čas a místo setkání." Byl zaslán odkaz na GLS výše
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Petra 18. 04. 2022

Oprava - "Částka bude okamžitě převedena na vaši kartu."


user picture
Lukáš S. 19. 04. 2022

přidal/a telefonní číslo: 605309626

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte jméno a příjmení majitele účtu. Následně vyberte ke kterému účtu jméno patří a v posledním kroku nahrajte screen nebo výpis z bankovnictví, kde bude jméno vidět.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.