Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Paní ode mne kupovala jízdní kolo, měla mi poslat platbu a chtěla potvrzení příjmu platby.Já hloupá potvrdila a dnes mi zmizelo z účtu 10000,-
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Peter 19. 04. 2022

Běžte okamžitě do banky – čím dříve, tím větší šance na možnost stornování platebního příkazu.


user picture
Monika Kovářová 2. 05. 2022

Za mě také hlásím pokus o podvod. Paní mě kontaktovala, že chce ode mě koupit gauč a pošle si pro něj kurýra DPD. Předtím že zaplatí cenu zboží i cenu přepravy kurýra. Poslala mi odkaz na DPD a když jsem na něj klikla, internetový prohlížeč už mě upozornil, že se jedná o klamavý web a phishing. Poté jsem šla hledat telefonní číslo na internet a našla tuto stránku.

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.