Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
matus.postvan@mailfence.com - pokouší se prodat graf. kartu RTX 3090 na bazoš.cz Měl jsem zájem jo zakoupení, ale komunikoval po mejlu tak, že nebylo vlastně jasné, jestli produkt má nebo ne (údajně zrušil nedávno svůj e-shop kvůli covidu), prý zboží čeká na Speedexu. Z komunikace jsem nepochopil, jak chce zaplatit, zdá předem nebo jak. Když jsem to chtěl od něj ujasnit a navrhnul, ať mi pošle zboží na dobírku, začal zostřovat komunikaci a poměrně nehezkým způsobem ji ukončil. Takže na tohoto pána si dejte pozor. Ostatně, ani jednou set do mejlu nepodepsal jménem.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte jméno a příjmení majitele účtu. Následně vyberte ke kterému účtu jméno patří a v posledním kroku nahrajte screen nebo výpis z bankovnictví, kde bude jméno vidět.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.