Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Opět stejný model. Odpověď na inzerát na sbazar a následná žádost o odeslání kurýrem DPD. Vše zaplatí s tím, že mně přijde odkaz, kde si vyplním nějaké údaje a DPD mi potom převede peníze a pro věc si kurýr přijede a dokonce to i sám zabalí.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Zuzana 22. 04. 2022

Zpráva na WA: Vše zařídím a zaplatím a dpd mi vygeneruje odkaz, který vám pošlu, WhatsApp, budete následovat odkaz a dostanete peníze, až peníze dorazí, kurýr vám zavolá zpět, aby upřesnil čas a místě, přijede a zboží si vyzvedne. Kurýr vše zabalí


user picture
Zuzana 28. 04. 2022

Dnes mi toto číslo i s tou samou profilovou fotkou napsalo znovu. Reakce na ten samý inzerát...


user picture
Mirek 17. 06. 2022

Dnes mi psal pán nějaký 731718734, stalo mě to blokaci karty 🙈😁 , přesně stejný popis jako v předešlých komentářích. Zadat údaje o kartě, vše si pan zařídí atd. Když jsem napsal pánovi že na DPD nic takového neznají, tak byl neodbytný a pak začal vyhrožovat že napíše na bazos pro pokus o podvod. Veškeré informace a screenshoty jsem poslal na bazos aby věděli.

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.