Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Tenhle člověk mě okradl o 165000 kč , jmenuje se RADOVAN HLADIL, Sudice 116, 68001 Boskovice. Jsem invalidní důchodce III. stupně a tenhle člověk je Hyjena. Má 11 exekucí a v současné době je jeho dluh 2.000.000 kč. Věškerý svůj majetek píše na svou sestru a nic nevlastní. Inzeruje pod mer500 na Sbazaru a na Bazoši to zatím vzdal. Prodává Mercedez Benz díly i celá auta. Je to podvodník, jen Vás okrade a na reklamace nebere žřetel. Kyž Vás okrade ni stím neuděláte, tak Vás před ním varuji. Určitě si zase změní email i telefoní číslo, tak si prosím pamatujte adresu. Účet mýt na sebe nemůže, jinak by mu peníze zabavil exekutor. Říkají mu SUDICKÝ KOKOT, tak se prosím nezlobte na jméno mého emeilu.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Petr 14. 04. 2023

přidal/a telefonní číslo: 702980214


user picture
Petr 14. 04. 2023

Sudický kokot inzeruje i na bazoš.sk, na bazoš.cz začal inzerovat pod jménem OBI, tel. 702980214. Pozor !!!

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.