Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Toto číslo mě kontaktovalo přes WA a chtěli koupit ode mě boty (bazoš). Poslali odkaz na fiktivní PPL stránku, kde chtěli zadat číslo účtu, heslo, rodné příjmení matky, .... dále číslo karty atd.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Andrea 2. 05. 2022

přidal/a telefonní číslo: +420733231752


user picture
Andrea 2. 05. 2022

Dnes mě toto číslo kontaktovalo na Whatsap jako paní, co zde napsala přede mnou. Přes Bazoš.cz inzerát dětské boty. na tlf.hovor žádná reakce, nedalo se s číslem spojit. Zarazila mě zpráva na Whatsap s naskenovanou stránkou PPL přepravce. To mě trklo. Následně jsem si vygooglila info zde a píšu, ať se příp.nestane někomu dalšímu újma. Andrea

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte jméno a příjmení majitele účtu. Následně vyberte ke kterému účtu jméno patří a v posledním kroku nahrajte screen nebo výpis z bankovnictví, kde bude jméno vidět.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.