Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Niki Skřivánková (Marketplace)
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Na Marketplace jsem kupovala pánské Adidas tepláky od uživatelky Niki Skřivánková. Nechala si zaslat peníze předem na poštovné a měla zboží zaslat na dobírku. Poté ještě chvíli komunikovala a zablokovala si mě. Takže si dávejte pozor!
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Markéta Dufková 2. 05. 2022

přidal/a číslo účtu: 2665497073/0800


user picture
Markéta Dufková 2. 05. 2022

Chci varovat před podvodníci Niky Skřivánková prodala my kabelku a nemám ani kabelku ani zpět peníze jestly se vám stalo to samé tak můžeme na ní podat trestní oznámení když nás bude víc

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.