Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Kupoval jsem aku flexu Milwaukee na Bazoši. Pán si říkal David Starý, místo Tachov. Platba předem, poté konec komunikace. Další den už tam bylo oznámení o podvodech prodejce..
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Martin 2. 05. 2022

Stejné číslo účtu jako podvod č. 2081: https://podvodnabazaru.cz/post/show?postId=2081 Pokud půjdete na policii a podáte trestní oznámení, tak už by to mohlo být považováno za trestný čin (součet škod nad 10.000,- Kč).


user picture
Václav 5. 05. 2022

přidal/a číslo účtu: 641078/5500


user picture
Václav 5. 05. 2022

Jj, já kupoval JBL charge 5 Zaplatil jsem 2000 a přestal komunikovat do dnes nevrátil peníze pokud by někdo podává oznámení může mě kontaktovat policie.


user picture
Martin 5. 05. 2022

Nemaji Vas jak kontaktovat. Na policii muzete jit vy (nebo dokonce podat trestni oznameni e-mailem), Vy mate dukazy. Kdyz se pridate k ostatnim, tak je mozne ze budeme mit vetsi sanci neceho dosahnout.

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte jméno a příjmení majitele účtu. Následně vyberte ke kterému účtu jméno patří a v posledním kroku nahrajte screen nebo výpis z bankovnictví, kde bude jméno vidět.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.