Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Slečna prodává na marketplace, po zaslaní penez na poštovné již nereaguje, jde sice jen o 100kc ale radsi to sem přidám at nikoho nenapálí jeste o víc penez
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Jaroslav 9. 05. 2022

Tak jsem ji poslal 400 🤦‍♀️ Kupoval jsem na marketplace sluchátka JBL


user picture
Zdenek 24. 05. 2022

Podobný případ,chtěl jsem koupit bt reproduktor JBL , 1200 Kč hádejte kde... V profilu vystupovala jako Denisa Václavíková , pak ho změnila na Mia Verdi. Vím ještě o jednom takto podvedeném.No třeba ji policie nakonec dopadne.


user picture
Michal 30. 05. 2022

Úplně stejně jako Zdenek, oznamoval jsem na policii, doporučuji i ostatním, ať částka přesáhne 10.000,- Kč a může jít do chládku..

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.