Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Paní bude zřejmě všestranně nadaná, i navijáky na ryby se ji hodí. Stejny příběh, kontakt přes Whatsapp, všechno zaplatí, kurýr si přijede, balík sám zabalí, zaslán odkaz na stránky ceskaposta-platba.space, telefon +420 776 596 178, ještě že jsem našel tohle vlákno. Takže POZOR dámy a pánové !!! Stejný pokus jen telefon je +420 704 834 223 POZOR kde ty čísla pořád berou, už by to měl operátor řešit, ale hlavně, že má patrně peníze !!!!!!!!!!
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Michal 5. 05. 2022

potvrzuji... tato pani chtela poslat zbozi za 10.000 a tvrdila, ze zaplati predem... Cislo je ale nedostupne... absolutne nedoporucuji a zvazuji trestni oznameni, potazmo podnet na policii

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte jméno a příjmení majitele účtu. Následně vyberte ke kterému účtu jméno patří a v posledním kroku nahrajte screen nebo výpis z bankovnictví, kde bude jméno vidět.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.