Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
🙂Jsem z Hodonína. Mohu si ji nechat doručit kurýrem DPD? Samozřejmě na vlastní náklady :) Osobně si ji nemohu vyzvednout. Kurýrní společnost zásilku zabalí a zajistí, aby byla v bezpečí. Peníze obdržíte před doručením. Jak to funguje, si můžete přečíst zde https://i-delivery.site/dpd/cz/info
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Vendula 5. 05. 2022

Dnes mě oslovil 7dajny Erik Neduhal Se stejnou verzi ,že je z Hodonína.Mam šestý smysl už je to bohužel i tady v Německu že jsou pracovně vytížený že pošlou DPD 😅👌Jsem z Hodonína. Mohu si ji nechat doručit kurýrem DPD? Samozřejmě na vlastní náklady :) Osobně si ji nemohu vyzvednout. Kurýrní společnost zásilku zabalí a zajistí, aby byla v bezpečí. Peníze obdržíte před doručením. Jak to funguje, si můžete přečíst zde https://i-delivery.site/dpd/cz/info

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte jméno a příjmení majitele účtu. Následně vyberte ke kterému účtu jméno patří a v posledním kroku nahrajte screen nebo výpis z bankovnictví, kde bude jméno vidět.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.