Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Nákup Lega, komunikace v pohodě. Dokonce zaslala fotku zboží s datumem. Uhrazeno pouze poštovné. Zboží neodesláno, inzerát je stále aktivní. Připojené číslo je neexistující.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:

Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Petra Hájková Vojtěchová 25. 05. 2022

přidal/a číslo účtu: 1026463462/6110, telefonní číslo: 730673141, email: [email protected]


user picture
Petra Hajkova Vojtěchova 25. 05. 2022

Paní jsem poslala 30.4. 1169Kč za lego. Strašně dlouho se vymlouvala na práci, rozbitý telefon, pak klasika v nemocnici s úrazem hlavy. Když jsem chtěla peníze zpět, už se neozvala. Je to hnus, když dítě nedostane svůj dárek jen proto, že po světě chodí takový svině.


user picture
Leoš 25. 05. 2022

Majitelka uvedeného BÚ je Alena Vojáčková.

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.