Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Podávala jsem inzerát přes aplikaci bazos.cz za celkovou částku 4 200 Kč. Ozval se mi paní Lucie přes Whatsapp že má zájem. Bylo to již podruhé, během týdne, kdy se mne snažili podvést, ale jedná se o jiného člověka (asi). Pak následovaly klasické otázky, zda je výrobek v pořádku. Paní jsem vysvětlila, že s tím nemám dobré zkušenosti a že chci poslat zásilku přes jinou platformu. Na to moc nereagovala a snažila se mne přesvědčit opět o zaslání přes dpd. Opět jsem si u dpd ověřila, že se jedná o podvod. Tentokrát jsem už na odkaz ani neklikala, protože si myslím, že to asi byl stejný člověk, jelikož po mně nechtěla už ani adresu a nic takového. Odkaz na stránku byl i-delivery.site/dpd/cz/info. Pozor na toto číslo.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte jméno a příjmení majitele účtu. Následně vyberte ke kterému účtu jméno patří a v posledním kroku nahrajte screen nebo výpis z bankovnictví, kde bude jméno vidět.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.