Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
URL:
POPIS PODVODU
Chci upozornit na podvodníka jménem Jan Ferko, na marketplace prodává bílou elektroniku (sišučky,pračky,lednice,myčky) pod několika profilech, nabízí 6 měsíců záruku a výměnu ihned, ale spotřebiče jsou vadné a pak nekomunikuje . Koupila jsem od nej sušičku a myčku, sušička nesuší ( topné těleso a čerpadlo v čudu) myčka napoustí do té doby dokud nezačne přetýkat (plovak) prodává a dováží po celém Ústeckém kraji. Stále se vydával za někoho jiného vystaví vám paragon, má tam falešné IČO které patří jinému prodejci nebo je neexistuje i falešný podpis zas jiného prodejce. Po konfrontaci pana Ferka byli jsem výmluvy a lži (čekám na fakturu, čekám na peníze apod) po podání trestnými oznámení bylo předáno na magistrat v Děčíně. Teď už nekomunikuje vůbec. Pokud se někdo stal také podvodu tohohle podvodníka kontaktujte policii. Bohužel chybami se člověk učí
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:

Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.