Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Jako přes kopírak.. Přes Whatsapp se ozve na inzerát na s bazaru.. Zasilkovna, přijde odkaz na platební bránu kde zadáte kartu...
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:

Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Jana 23. 05. 2022

přidal/a telefonní číslo: 773627494


user picture
Jana 23. 05. 2022

Přes bazos.cz jsem prodávala lístky na koncert, podvodník se ozval, žádný pozdrav, podpis, nic... Jen napsal, že přijede pro lístky kurýr a peníze dostanu ještě než kurýr přijede. Poslal odkaz na zásilkovnu, ale chtělo to přihlášení přes google, tak jsem to odpískala, protože se mně to moc nezdálo v pořádku...Ten člověk mně tykal - všechno zařídím, neboj 😀 2 dny se neozval a teď jsem mu psala, kde jsou tedy peníze a už se neozval.

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.