Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Kupovala jsem na marketu Facebooku spolecenske šaty pro dceru, která je měla mit do divadla,jelikoz pojedou do Prahy na výlet. .Strašně se těšila. Platbu jsem v neděli 15.5. odeslala poté, co mi paní napsala (dejte tedy vědět až odešlete platbu, děkuji), dnes je středa 18.5. a šaty nikde. Paní si mě take zablokovala, takže nereaguje. Hrůza. Tito lidé by měli být potrestáni a ne směle přidávat dal. Profil na fb ARACLEA SHARON.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Alena Hybšová 23. 05. 2022

Na marketpalace někdy v březnu, koupene dvoje krásné svatební šaty (údajně je paní nevyužila) proběhla platba, paní poděkovala, šaty neposlala a pak následoval blok. Prodává dál pod jinými profily.

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte jméno a příjmení majitele účtu. Následně vyberte ke kterému účtu jméno patří a v posledním kroku nahrajte screen nebo výpis z bankovnictví, kde bude jméno vidět.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.