Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Prodej kočárku Thule Urban Glide na bazos.cz - Paní po odeslání zálohy z mé strany (6000 Kč z celkové částky 10 500) začala psát samé výmluvy proč kočárek ještě neodeslala - syn v nemocnici a ona s ním, pak objednala dopravu ale trvalo než pro kočár přijeli, pak změna dopravy, pak napsala dopravci chybu v příjemci a kočárek ji tak vrátili a nakonec jsem chtěla částku zpět, tak opět chyba, tentokrát v zadání našeho čísla účetu a tak chtěla čekat než se částka vrátí a pak mi teprve poslat.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Iveta 7. 06. 2022

přidal/a telefonní číslo: +420735890187


user picture
Iveta 7. 06. 2022

Patřím také k podvedeným. Už je nás celkem 9 maminek. Paní Šuková, klidně mě kontaktujte přes email ivetam16@gmail.com. Na paní už je podáno několik TO.

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte jméno a příjmení majitele účtu. Následně vyberte ke kterému účtu jméno patří a v posledním kroku nahrajte screen nebo výpis z bankovnictví, kde bude jméno vidět.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.