Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Podvodné c uctu 3175832013/0800 Telf 704461132 Nabizel lístek na koncert Pet Shop boys Po odeslání penez již neodpovida
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:

Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Gabča 7. 07. 2022

přidal/a telefonní číslo: +420704461132


user picture
Lucie B. 7. 07. 2022

Nabízí lístky na koncert za dobrou cenu - důvod prodeje: jede na dovolenou nejdřív jí nechtěli dát volno v práci, nakonec dali a cena za dovolenou byla víc než výhodná, je z Liberce, volal i její "údajně přítel" že prý musela do práce, že mi to jde hned poslat, pak se ozve ona, že už přišla a tak ho zastavila, už je celý den doma. Může se přetrhnout kontaktem dokud se ptáte, pošlete peníze a ticho.


user picture
Kateřina 9. 07. 2022

Prosím,byly jste to nahlásit na policii? Já ANO a na policii byli vstřícní a příjemní...Je potřeba to jít nahlásit,prosím.Jinak bude okrádat dál a hodně lidí.

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte jméno a příjmení majitele účtu. Následně vyberte ke kterému účtu jméno patří a v posledním kroku nahrajte screen nebo výpis z bankovnictví, kde bude jméno vidět.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.