Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Vystupuje pod jménem Ewa Pitelová, Ewa eva začalová. Nabízí zboží na bazarech všeho druhu. Od oblečení,šperky až po parfémy atd. Nejdřív aktivně komunikuje. Je ochotná fotit,nabízet slevy. Po odeslání peněz paní na účet už přestává komunikovat. Nebo jen arigantní odpovědi. Nakonec žádné zboží neodešle a peníze nevrátí. Posledním jejím krokem je zablokování konverzace.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Kristýna Bilá 2. 01. 2023

Vystupuje pod jménem Adam Bubenský, telefon v inzerátu je nedostupný. Chce zboží zaslat přes zásilkovnu, ale vyžaduje nejdříve poloviční zálohu na účet 4359721013/0800. A následně přestane komunikovat.


user picture
Kateřina Kindlová 3. 01. 2023

Dobrý den. O jaké zboží šlo a o kolik jste přišla peněz?


user picture
Kristýna Bilá 3. 01. 2023

Jednalo se playstation 4 a přišla jsem o 1150,-.


user picture
Kateřina Kindlová 15. 01. 2023

Podle toho ze mi nejde vyhledat je to stale ona . Jen meni jmena. Me si zablokovala. Takze je to ten stejny profil. Podáte trestní oznámení?

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.