Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Caroline Mørk se ozvala z rumunského cisla na whatsapp, ze je z Hradce :-). Klasicky: “Jsem z Hradec Králové. Mohu si ji nechat dorucit kurýrem DPD? Samozřejmě na vlastní náklady :) Osobně si ji nemohu vyzvednout. Kurýrní společnost zásilku zabalí a zajistí, aby byla v bezpečí. Peníze obdržíte před doručením. Jak to funguje, si můžete přečíst zde https://deal-go.site/dpd/cz/info Řeknu vám, jak to funguje, zaplatím za vaše zboží a náklady na kurýra, pak vám dám osobní odkaz na vaši objednávku a vy ho použijete k přijetí peněz na váš účet. Po obdržení peněz vám kurýr zavolá. Potřebuji jen vaše kontaktní číslo, aby vá kurýr mohl kontaktovat :)”
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.