Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Kupovala jsem playstation 4 za 3000, chtěl půlku předem, tedy mě okradl o 1500. Platba přes banku Revolut. Nejdou dohledat údaje. Email: soumelikl@gmail.com. Email už neexistuje. Číslo také nejde dohledat. Vydával se za Lukáše Soumělíka. Takže pozor na lidi, co chtějí platby přes banku Revolut, hlavně v okolí elektroniky. Místo měl napsané jako Zlín nebo Znojmo, už si nepamatuji.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Zuzana 3. 06. 2022

přidal/a email: soumelikl@gmail.com


user picture
Zuzana 3. 06. 2022

Ještě jsem zapomněla dodat, že Lukáš se tento člověk možná opravdu jmenuje, to nevím. U banky měl napsané údaje, Lukáš S a psal mi z emailu soumelikl@gmail.com. Mohlo to být příjmení i Soumelík, ne jenom Soumělík. Nevím zda je to jeho pravé jméno nebo ne.


user picture
Zuzana 6. 06. 2022

přidal/a telefonní číslo: 739728019, email: soumelikl@gmail.com


user picture
Zuzana 6. 06. 2022

Jeho číslo se podařilo dohledat. Nic si od tohoto člověka s tímto číslem nekupujte!! Bůhví jestli je to ale jeho pravé číslo vůbec.

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte jméno a příjmení majitele účtu. Následně vyberte ke kterému účtu jméno patří a v posledním kroku nahrajte screen nebo výpis z bankovnictví, kde bude jméno vidět.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.