Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Pán vystavuje a prodává bankovky, které mu nepatří. Vystupuje na mailových adresách [email protected] a [email protected]. Vystavuje na sbazar.cz a vydává se za starého pána, který rozprodává sbírku. Jedná celkem důvěryhodně, protože nemá problém zaslat zboží na dobírku (obsah zásilky pochopitelně neodpovídá). Osobní odběr není možný, telefonický kontakt není možný. Údajně ho má zakázaný od dcery, aby sbírku nerozprodal. Zboží odesílá jeho udajný bratr Zdeněk Ručička, který na sebe uvádí neexistující adresu. Vodítkem by byl bankovní účet, ale ten na něj nemám, protože jsem včas vycouval. Pomohlo to, že prodával bankovku se stejným sériovým číslem, kterou paralelně prodával i někdo jiný.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.