Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Na Facebook Marketu jsem si chtěl koupit hru na PS5 Call of Duty Vanguard od údajné Petry Podkonické. Platbu chtěla poslat na bankovní účet, který údajně byl jejího přítele. Platbu jsme zaslal a paní se vymlouvala, že musí s pejskem na veterinu apod. Nakonec přestala komunikovat a já si ve výpisu z účtu všiml jména údajného "přítele". Našel jsem si ho podle jména na FB a dopátral jsme se pomocí jeho reálné přítelkyně, že vystupoval pod falešným účtem a vylákal ze mě peníze. Se slečnou to zrovna řešíme. Tímto bych chtěl upozornit na Michala Scholze původem z Litvínova.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Dagmar 4. 02. 2023

Nyní vystupuje pod fcb účtem na jméno Tereza Špilerová, stejné číslo účtu

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.