Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Pod nickem "VASIL" a s velmi rudimentární češtinou prodává ("pro kamaráda") ve velkém kradené zboží. Specializuje se zejména na Aku nářadí a jiné vrtačky. Veškeré stroje mají vždy stržen štítek s výrobním i sériovým číslem.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Tomáš 6. 06. 2022

přidal/a email: [email protected]


user picture
Tomáš 6. 06. 2022

Příklad takové odpovědi: Вася Довганич • [email protected] Doklad bohuzel nemam to jsem Dostál of kamarada a pocitam v jakim je stavu tak pouritej par krat Отправлено с iPhone > 12. 3. 2022, в 08:38, [email protected] написал(а): > > Párkrát používán, tzn. nedávno koupeno? Mohu se zeptat kdy, případně jestli máte nějaký doklad? > > [email protected] - Email byl odeslan ze serveru Bazos.cz. > > > Inzerát 149515325: Aku hoblik Parkside performance > V vibornim stavu par krát používán > > Cena: 1 000 > https://dum.bazos.cz/inzerat/149515325/aku-hoblik-parkside-performance.php


user picture
Megumi Asaoka 18. 06. 2022

u této národnosti se snad aní čemu divit..

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.