Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
POKEMON KARTY - Dne 29.05.2022 jsem přes sbazar koupil Pokémon karty od ženy, která je na sbazaru pojmenována jako Filipka1234567, na FB jako Indulka Filipová. Peníze jsem poslal předem, ale karty nebyly bohužel nikdy poslány. Na FB si mě dnes blokla. Komunikace byla střídavá, občas s danou paní, občas s nějakým jejím kamarádem. Její kamarád mi sdělil, že mi ty karty pošle, pokud s ním budu mít sex. (Ještě k tomu, i když karty byly zaplaceny). Po samozřejmém odmítnutí a domáhání se zaslání karet, na což jsem po zaplacení měl právo, mi začal vyhrožovat tím, že si pro mě přijde a ublíží mi. Jelikož jde "jen" o 3000Kč, policie to nemůže brát jako trestný čin, díky čemuž téměř nic nezmůže. Pokud ale nejsem jediný nešťastník a celková škoda bude nad 10.000Kč, můžeme mít alespoň větší páku a budeme to moct řešit s policií detailněji.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
anonym 10. 06. 2022

Update: Při zkopírování jejího profilu na Facebooku hypertextový odkaz ukáže, že se paní jmenuje Jindřiška Filipová

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.