Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Market place, Pan vystupuje pod více jmény, používá i ženská jména, má účty různých bankách.. Prodával iPhone, Apple watch, PlayStation.. Já kupovala Apple watch, byl tak hodný že jsi mu stačila za hodinky záloha, jsem v tom za 1350 Kč. Zjistila jsem že už obrali lidi aspoň za dvacítky tis. Trestní oznámení budu teprve podávat. Jméno účtu na který jsem poslala peníze má Dominik Said Mansouri, na MP Vystupuje jako Lukáš Roza, Petra svatkova atd… Jako ověření jsem si nechala poslat fakturu, více fotek produktu a všechno to poslal! Telefon má dokonce ještě rok záruku! Ale na faktuře je telefonní číslo na které když jsem druhý den volala, tak mi paní řekla že nějaký pán používá její fakturu k hodinkám které ona vlastní a že neví kde k ní přišel.. Pan hodinky nemá! Po platbě už se samozřejmě neozval… Trval na platbě okamžité
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.