Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Pani představovala se Hunterova, prodávala na bazosi Albi knížky, používala dvě telefonní čísla +420 607 822 862, +420 704 308 367 -obě telefonní čísla používala a teď je jedno nedostupné a druhé neexistuje.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Ludmila Potočiarová 28. 07. 2022

Taktéž jsem byla podvedena (ALBI knihy). Nahlášeno na policii. Bohužel ale nevím číslo oznámení.


user picture
Peter N. 28. 09. 2022

přidal/a číslo účtu: 5815556002/5500


user picture
Peter N. 28. 09. 2022

Nakonec jsem nenalétnul, protože jsem si našel podvodníka podle čísla účtu. Na facebooku pod jménem Václav Kopecký prodává hodně levně hry na Nintendo Switch a Playstation. Po konfrontaci že jsem našel jeho číslo účtu vedené jako podvodné bez reakce opustil skupinu.

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.