Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Jméno Kamil Honeš pravděpodobně vymyšlené, na marketplace reagoval na mou poptávku, že má mnou poptávané zboží. Fotky má stažené z internetu a dost tlačí na rychlé poslání platby předem na účet.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:

Číslo a místo hromadného řízení:

Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Stanislav Kolařík 18. 06. 2022

přidal číslo a místo tresního oznámení: KRPE-56124-1/PŘ-2022-170619 - Pardubice, 1650,-


user picture
Michal Kořínek 25. 06. 2022

Dnes mne kontaktoval s nabídkou zboží, naštěstí jsem si ho prověřil a platbu neodeslal, foto měl stažené z ebay po dotazu proč je fotka z Mexika komunikaci přerušil.


user picture
Hutla Dalibor 12. 10. 2022

přidal číslo a místo hromadného trestního oznámení: KRPL-101057-1/PŘ-2022-180410 - Jablonec n.N., 600,-


user picture
Hutlová Petra 14. 10. 2022

Včera 13.10.2022 změněn podvodníkův facebookový profil ze jména Kamil Honeš na jméno Ondřej Slanina. Podvodník mění svá jména i bankovní účty, tak pozor !!!!

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.