Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Pry Ahoj, zda je inzerát aktuální, odpovězeno, který, zaslán odkaz na příslušný inzerát, paní se ptala na vady, Odpovězeno, že nejsou, potom tedy, ze skvele a že má zájem. Zboží si údajně převezme kurýr PPL, ktereho objedna ona sama, a za zbozi+postovne plati ihned. Jakmile pry penize dorazi na muj ucet, kuryr mi do hodiny zavola. Chtela muj ucet, kt. jsem ji poslal, pak email, kontaktni adresu. Dotaz k cemu chce muj email (kdyz na zacatku uvedla, ze sama vybavi kuryra), odpovedela ze to musi byt muj email. Zvlasne akoby PPL poznala koho email vyplnim :-) Po dohladani telef. cisla pani tady na stranke podvodnabazaru, jsem zmenil dopravu na zasilkovnu, kde kupujuci musi oznamit adresu zasilkovny a svuj telef. kontakt, zrazu rychly zajem pani sa vytratil a konec komunikace,
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.