Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Prodává lístky na koncerty, no zašle foto op, který zaslal dva dny dozadu z jiného podvodného inzerátu. Očividně to dělá systematicky se stejným op. Byly to lístky na koncert Harry Styles do Prahy. Takhle se prezentuje: ‘Lístky zasílám po platbě na e-mail. Platba POUZE přes paysafecard, nebo firemní účet e-shopový, svůj nevlastním. Zašlu vám svojí Občanku, aby jste byl klidnější. Mám další zájemci, kteří s platbou nemají problém, tak se prosím rozhodněte, jak píší, dám vám svoji adresu y svou foto, datum narození, vyfotím občanku. Ale už první nic nepošlu, takhle jsem přišla o dva lístky. zasílám OP a lístky.’
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte jméno a příjmení majitele účtu. Následně vyberte ke kterému účtu jméno patří a v posledním kroku nahrajte screen nebo výpis z bankovnictví, kde bude jméno vidět.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.