Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Mistr nabízel telefon Nokia 9300, na dotazy před koncem aukce. Myslim ze 5 dni nereagoval. Telefon dle popisu výborný stav, funkční bez baterie. Moje dotazy byly typu zaply telefon na nabijecce. V tuto chvíli přišla fotka, kde mel telefon francouzskou klávesnici - Ok to bych přežil, ale nezdal se mi joystick, tak jsem chtěl další detailnější fotku a ejhle, přišla fotka s telefonem, který mel klávesnici již českou. Následovaly dvě výmluvy. Peníze jsem neposlal. Tady v registru nebyl, ted uz je.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Jakub 8. 04. 2021

Omyl. Na PČR nahlášeno


user picture
admin 10. 04. 2021

Jakube, peníze jste podle komentáře neposlal a co jste tedy hlásil na PČR?


user picture
Jakub 10. 04. 2021

Další oprava. Telefon mi to slovo opravil. Prachy jsem neposlal a NEhlaseno

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.