Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Nintendo 64, zvláštne bolo že pán chcel najprv osobný odber na ktorý som ale v momentálnej situácií nemohol prísť tak sme sa dohodli na zásielkovni a platbe dopredu. Samozrejme po odoslaní platby začal hovoriť ako mu ešte peniaze neprišli a že je to pravdepodobne tým že má inú banku, po 1-2 dňoch zablokoval/zmazal e-mail a nejdú mu posielať správy. (slovenský bazoš)
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Marcel 14. 04. 2021

Pripájam sa aj ja [email protected] ruky mu polámat.Poslal som mu dopredu peniaze na účet za Nintendo 64.Datum 3.4.2021 Spinavo ma oklamal jeho tel číslo 0911852167 momentálne stále vypnuté ci mu to vôbec stalo zato už druhého človeka oklamať na Bazosi mal bydlisko Bánovce nad Bebravou ponúkal aj Xbox tak bacha ľudia.

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.