Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
TEXT INZERÁTU NA FACEBOOK - PRODEJ LODNÍCH KONTEJNERŮ. PODVODNÍK SE SCHOVÁVÁ ZA EXISTUJÍCÍ FIRMU, ALE DÁVÁ NA FAKTURU SVŮJ ÚČET. KDYŽ JSEM KONTAKTOVAL EXISTUJÍCÍ FIRMU, TAK MI ROVNOU ŘEKLI, ŽE JE TO PODVOD Z MARKET PLACE ANIŽ BYCH DOKONČIL VĚTU, TAKŽE JE UŽ ASI HODNĚ PROVAŘEJEN. Dobrý den, je to možné, kontejner je modrý. Ve velmi dobrém stavu, bez plísní a zápachu. Rodáváme pouze na objednávku a kontejner vám bude doručen maximálně do 1 až 2 dnů od objednání, a proto musíte zaplatit polovinu celkové částky, tj. 17 500 Kč. 20"-HC kontejnery. jednotková cena kontejneru: 25 000 kč + DPH : 5250 kč + dopravy : 4750 kč Celková částka: 35 000 Kč Dodací lhůta: 24 hodin po zaplacení první poloviny celkové fakturované částky. Pokud vám to vyhovuje, poskytněte nám, prosím. Následující informace pro vystavení faktury: - Úplná dodací adresa - telefonní číslo - Jméno na faktuře. Rychle k dispozici; aktuální fotografie v příloze. Pokud jste s nimi spokojeni, zašlete nám prosím informace prostřednictvím našeho e-mailu a uzavřete prodej: lodnikontejnery@post.cz
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte jméno a příjmení majitele účtu. Následně vyberte ke kterému účtu jméno patří a v posledním kroku nahrajte screen nebo výpis z bankovnictví, kde bude jméno vidět.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.