Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Paní chce poslat peníze předem na účet. Poté tvrdí že balíček je odeslán,přitom to tak není. Následně tvrdí,že se balíček vrátil zpět z důvodu špatného zabalení. Pokud chcete vrátit peníze,je to na dlouhou trať a musíte opravdu pohrozit PČR. Dávejte si pozor např. na Vinted je pod jménem darina _66 Prodává většinou věci pro děti, kočárky,houpatka, autosedačky. Paní má být ze Vsetína ,ovšem zda je to pravda to nikdo neví.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Zuza 16. 08. 2022

přidal/a číslo účtu: 7471718002/5500, telefonní číslo: 735877921, email: svobodovajjana@gmail.com


user picture
Zuzan 16. 08. 2022

Také se vydává pod jménem Svobodová Jana (na bazos.cz) nebo také jako pan Tichý. Používá telefon 735877921, maily svobodovajjana@gmail.com a tichy178@gmail.com. Údajně prý z Prachatic - ale to je další lež. Narazila jsem na něj/ní, když prodávala kočárek. Poslali jsem zálohu a jeli si pro něj osobně... pak že jsou v nemocnici a nemůžou nám ho předat a pak jedna výmluva za druhou - chyba dopravce, špatná adresa, balík se vrátil... - potom 4 týdny výmluv. Potom pohrožení, že znám identitu dle bankovního účtu a pak konečně šťastný konec. Ale opravu pozor.


user picture
Martina 3. 11. 2022

Dobrý den. Mám s dotyčnou taky zkušenost..poslala sem jí peníze za houpátko a nemám peníze a ani houpátko. Pohrozila sem PČR i identitou přes banku a stejně k ničemu. Furt jen výmluvy, že peníze poslala a furt jen dokola..

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte jméno a příjmení majitele účtu. Následně vyberte ke kterému účtu jméno patří a v posledním kroku nahrajte screen nebo výpis z bankovnictví, kde bude jméno vidět.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.