Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
URL:
POPIS PODVODU
Paní mi nabídla na Facebooku oblečení, bohužel po poslání částky nereaguje. Nakonec jsem našla že foto na profilu je kradené
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:

Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Petra 7. 07. 2022

přidal/a číslo účtu: 308412570/0300


user picture
Petra 7. 07. 2022

Bohužel jsem pres Facebooku paní objednala oblečení zaplatila ale už nic nedostala a teď jsem zjistila díky téhle stránce že ani nedostanu


user picture
Ondra 18. 07. 2022

Podvod paní jsem prokoukl, prodávala volant G29. Kdyby někdo chtěl, mám GPS lokaci, kde 18.7.2022 otevřela odkaz na mou foto. kdyžtak zašlu, kdyby jí chtěl někdo navštívit.


user picture
Natalie Foltová 21. 07. 2022

přidal/a číslo účtu: 308412570/0300


user picture
Navratilova Martina 7. 08. 2022

přidal číslo a místo tresního oznámení: Pani nabizi na FB znackove zboci pod cenou….tlaci na koupi a platbu predem,zbozi neposila - Mohelnice, 330,-

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.