Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
9200630611
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Prodej na marketplace Facebooku - hula hop obruč 79kč + 79kč zásilkovna, kterou jsem si měla sama zařídídit, platbu poslat na účet bez VS ale se specifickým symbolem, který jsem uvedla do kolonky VS. Ten byl prý důležitý. Obruč mi nikdy neposlala, vymlouvala se a pak přislíbila, že peníze vrátí, ale ty mi nikdy nevrátila. Platba za zásilku, kterou nikdo nepodal mi propadla. Je to minimální částka, ale ztracený čas a shánění dárku jinde na poslední chvíli se také počítá. Nesolidní jednání. Komunikaci mám uloženou, otisky z messengeru mohu poskytnout. Profil uživatelky: https://www.facebook.com/diabolskyanjelik
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:

Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte jméno a příjmení majitele účtu. Následně vyberte ke kterému účtu jméno patří a v posledním kroku nahrajte screen nebo výpis z bankovnictví, kde bude jméno vidět.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.