Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
9200630611
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Prodej na marketplace Facebooku - hula hop obruč 79kč + 79kč zásilkovna, kterou jsem si měla sama zařídídit, platbu poslat na účet bez VS ale se specifickým symbolem, který jsem uvedla do kolonky VS. Ten byl prý důležitý. Obruč mi nikdy neposlala, vymlouvala se a pak přislíbila, že peníze vrátí, ale ty mi nikdy nevrátila. Platba za zásilku, kterou nikdo nepodal mi propadla. Je to minimální částka, ale ztracený čas a shánění dárku jinde na poslední chvíli se také počítá. Nesolidní jednání. Komunikaci mám uloženou, otisky z messengeru mohu poskytnout. Profil uživatelky: https://www.facebook.com/diabolskyanjelik
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:

Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Petr Dvořák 10. 04. 2023

Prodala tel pro mé dcery .nabízená částka 3500.- při rychlém jednání sleva 3000,- Záloha 50% předem.na účet 2601223700/2010.. Od té doby žádná reakce a ani omluva..


user picture
Admin 30. 07. 2023

přidal skutečné jméno majitele účtu: Theo Popov k bankovnímu účtu: 2601223700/2010

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.