Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
0600
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Podvodník, nabízel hodinky Xiaomi Mi Band 7 za 900,- Posílal i poměrně přesvědčivou fakturu, osobní odběr nechtěl, neustále se údajně pracovně přesouvá po celé ČR, ale zboží má u sebe, platba pouze předem, neustálé přesvědčování, že je slušný prodejce atd..... Inzerát smazal ihned po udělení hodnocení. Inzerát 154417646: Xiaomi Mi Band 7 "Dobrý den, prodám tento chytrý náramek nejnovější generace. Odzkoušený 2 dny - nesedí mi. Po Apple Watch nejsem zvyklý, takže půjdu zase do Applu. Proto přenechám někomu kdo tyhle super náramky používá za pěknou cenu. Pořizovací cena 1290,- Teprve se začíná prodávat, takže levněji neseženete. Já nechám za 1000 Kč při rychlém jednání. Samozřejmostí kompletní balení nového náramku a faktura, kterou Vám klidně přepošlu předem, ať víte co a od koho kupujete."
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Jiří 1. 07. 2022

přidal/a číslo účtu: 235300032/0600, email: [email protected]

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.