Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Kupovala jsem od pana jménem Petr Marek telefon přes marketplace. Poslala jsem mu zálohu 900kc. Po té byl profil smazán a telefon samozřejmě nepřišel.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Vlk 19. 03. 2023

Pan Petr Marek kopíruje cizí inzeráty včetně fotografií a následně je pod cenou vydává za své. ( Pak se snaží vyloudit z Vás zálohu, samozřejmě nic nepošle a přestane komunikovat. Svoji činnost provozuje na Sbazaru, Bazoši atd.


user picture
Vlk 19. 03. 2023

přidal/a telefonní číslo: 725526174


user picture
petr 30. 03. 2023

Nekupujte od něj detektor,vyloudí prachy,detektor nepošle.


user picture
Michael Chromeček 5. 04. 2023

Dobrý den, od Petra Marka jsem zakoupil detektor. Poslal jsem 12 tisíc na jeho účet a dva týdny slyším výmluvy. Získám peníze zpět? Půjdu na policii. To je již trestný čin.


user picture
Eva 21. 06. 2023

Mě také okradl na bazosi o 1500. Dnes nahlášeno na PČR

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.