Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Prodej televize na bazos.cz. Ozval se kupující pres whatsapp: Skvělé, díky za odpověď. Cena mi vyhovuje, ale bydlím na Tabora, bohužel nemohu přijet osobně. Nebude vám vadit, když si zařídím doručení přes Zasilkovna, samozřejmě na vlastní náklady. Víte, jak to funguje? Ve skutečnosti je to velmi jednoduché, objednávku provádím sámа, v okamžiku objednání okamžitě zaplatím plnou cenu vašeho zboží, stejně jako kurýrní služby. Poté vám zašlu speciální objednávkový formulář, do kterého musíte zadat své údaje, abyste mohli okamžitě obdržet peníze. Po obdržení peněz vás bude kontaktovat pracovník společnosti aby s vámi probral preferovaný způsob dopravy. A pak poslal odkaz http://bazos-cz.XYZ.live/?get&track_id=XYZ, na kterem mate zadat sve bankovni udaje.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte jméno a příjmení majitele účtu. Následně vyberte ke kterému účtu jméno patří a v posledním kroku nahrajte screen nebo výpis z bankovnictví, kde bude jméno vidět.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.