Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Nabízel produkt, konkrétně plynovou airsoftovou pistoli s 2 zásobníky a ještě nějaké drobnosti. Balík došel, ale pistole nebyla to, co prodejce inzeroval a navíc chyběl zásobník. Po mailové konverzaci jsem zjistil, že zásobník už někomu prodal. Domáhal jsem se toho, že to chci poslat zpět, avšak s prodejcem nebylo kloudné řeči, přičemž už během konverzace se přiznal, že mne podvedl. Později jsme se dohodli na finanční náhradě pár set korun, které samozřejmě neposlal, ale tvrdil, že to poslal a že se ho pouze snažím podvést. Samozřejmě jsem chtěl, aby mi poslal potvrzení o provedení platby, na čež už mi neodpověděl. Snad s ním nikdo další tak hroznou zkušenost neměl.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.