Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Chtěla jsem koupit Albi knihy na Marketplace, domluvily jsme se s paní nejrpve na Zásilkovně. Knihy jsem zaplatila, pak jsem se musela několikrát připomenout. Paní se nejdřív vymlouvala na dovolenou, pak na nemocné dítě. Dokonce jsem pak měla cestu kolem, tak jsme se domluvily na osobním převzetí, ale paní adresu neposlala a v den předání zrovna nekomunikovala. Pak se zase omluvala a slíbila vrácení peněz, ale neposlala. Oznámila jsem jí, že jdu na policii, tak se dušovala, že jen zapomněla a poslala scan z telefonu, že peníze poslala, ale nic nedošlo. Její profil se jmenuje Hana Cichrová, ale vypadá jako fejk, holt jsem si ho tentokrát nezkontrolovala a rovnou jsem naletěla. :(
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Radka 14. 07. 2022

Edit: Tak pani penize nakonec vratila.


user picture
Eva 31. 10. 2022

přidal/a číslo účtu: 4714013063/0800


user picture
Eva 31. 10. 2022

Nyní nabízí zase Albi knihy na Marketplace, teď pod jménem Natálie Soukupová (profil byl založen v září), uvádí, že je z Rosic, raději jsem to neplatila, po tom co jsem si přečetla zde, protože číslo účtu je stejné (4714013063/0800), nabídka zboží také.


user picture
Veronika 13. 11. 2022

U paní na Fb pod jménem Hana Cichrová jsem 16 října 2022 také zaplatila Albi knížky. Sice jsem se jí snažila dohledat také v recenzích, ale nikde jsem ji nenašla a tak jsem blbec věřila. Až jsem se přidala na Fb do skupin Podvodníci a prodej Albi knih, tak tam jsem na ni našla příspěvky s hromadou stížností. Paní se mi ve zprávách furt vymlouvá na dlouhé směny v práci, na covid a dlouhou neschopenku... A už se to táhne skoro měsíc. Našla jsem i několik případů, že po několika urgencích peníze vrátila zpět. Tak snad se jich také dočkám. Já posílala peníze na účet 8248630002/5500


user picture
Veronika 13. 11. 2022

přidal/a číslo účtu: 8248630002/5500


user picture
Veronika 15. 11. 2022

Edit: paní mi nakonec peníze také vrátila zpět na účet.

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte jméno a příjmení majitele účtu. Následně vyberte ke kterému účtu jméno patří a v posledním kroku nahrajte screen nebo výpis z bankovnictví, kde bude jméno vidět.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.