Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Ozval se mi na WhatsApp zájemce na radiátor,který jsem inzerovala na sbazar.cz, že je prý ze Srní 119, Kašperské Hory a zaplatí si kurýra DPD. Poslal mi odkaz,ten jsem však na telefonu nemohla otevřít,tak jsem ho požádala o zaslání na e-mail a to už se mu moc nelíbilo. Poslal ho a stále se ptal zda jsem už potvrdila jeho platbu,že to má jen krátkou platnost. E-mail jsem našla ve spamu a vůbec nevypadal jako od DPD a ještě mě internet informoval,že se jedná o nebezpečné stránky. Ještě jsem si zavolala přímo na DPD kde mi potvrdili,že se jedná o podvod. Více zájemce už nekomunikoval a smazal si profilové foto.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.